Leśna Przystań

Menu

Witamy w naszym sklepie!

W trosce o najwyższą jakość naszych produktów i zadowolenie klientów, nasze dania przygotowujemy wg własnych receptur i wyłącznie ze swieżych produktów.

Leśna Przystań

Jak złożyć zamówienie nie wychodząc z domu?

1. Decydując się na zakup potraw z naszego sklepu wystarczy złożyć zamówienie za pomocą emaila : biuro@lesna-przystan.com.pl.

2. Treść wiadomości powinna zawierać:

  • nazwy potraw,
  • ilość oraz dodatkowo należy podać termin (w tym godzinę),
  • na jaki zamówienie ma być realizowane (patrz. punkt 4),
  • sposób odbioru ( cennik patrz pkt. 5).

3. W odpowiedzi otrzymacie Państwo potwierdzenie zamówienia oraz kwotę do zapłaty wraz z numerem konta do przelewu, a także dokładną informację dotycząca odbioru.

4. Administrator zastrzega prawo do odmowy przyjęcia zamówienia z przyn stricte technicznych, o których konsument zostanie niezwłocznie poinformowany w momencie składania zamówienia.

5. Czas realizacji zamówienia to 3 dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty.

Odbiór lub dowóz zamówienia​:

Dowóz zamówienia w obrębie Konina:

50zł

Dowóz zamówienia w obrębie Ślesina:

30zł

​Indywidualny odbiór zamówienia z Ośrodka Leśna Przystań w Mikorzynie o dowolnie ustalonej godzinie.

Zupy

KREM Z BROKUŁ

Krem z brokuł z groszkiem ptysiowym.

12zł

11.11zł netto

KREM POMIDOROWY Z MOZARELĄ I ŚWIEŻĄ BAZYLIĄ

Pyszna kremowa zupa z przesmażonych pomidorów, ugotowana na domowym bulionie jarzynowym. Lekko zabielona śmietaną i aromatyzowana świeżą bazylią. Podawana z mozarella. Minimalna ilość zamówionych porcji – 5. Gramatura 1 porcji – 250 ml.

14zł

12.96zł netto

KREM DROBIOWY Z KURCZAKIEM I MIGDAŁAMI

Pyszna, delikatna zupa kremowa z kurczakiem. Podana z płatkami migdałowymi może być serwowana na tradycyjny, codzienny obiad jak i na elegancką wystawną kolację. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Gramatura 1 porcji – 250 ml.

15.99zł

14.81zł netto

FRANCUSKA ZUPA CEBULOWA Z GRZANKĄ

Zupa cebulowa jest idealna na różne okoliczności. Doskonale rozgrzewa, jest sycąca i wspaniale smakuje. Minimalna ilość zamówienia – 5 porcji..Gramatura 1 porcji – 250 ml.

12zl

11.11zł netto

ZUPA GULASZOWA

Zupa gulaszowa – jedna z najpopularniejszych tradycyjnych potraw kuchni węgierskiej. Podstawowymi jej składnikami są mięso oraz papryka. Minimalna ilość zamówienia – 5 porcji..Gramatura 1 porcji – 250 ml.

14zł

12.96zł netto

BARSZCZ CZERWONY Z PASZTECIKIEM

Barszcz czerwony z pasztecikiem z ciasta francuskiego. Minimalna ilość zamówienia – 5 porcji..Gramatura 1 porcji – 250 ml.

12zł

11.11zł netto

ZUPA KREM DYNIOWA

Zupa krem dyniowa podawana z prażonymi pestkami dyni. Minimalna ilość zamówienia – 5 porcji..Gramatura 1 porcji – 250 ml.

12zł

11.11zł netto

ŻUR Z PIECZONĄ BIAŁĄ KIEŁBASA

Klasyczny żur serwowany z białą kiełbasą. Minimalna ilość zamówienia – 5 porcji..Gramatura 1 porcji – 250 ml.gramatura kiełbasy 60 g / porcję.

14zł

12.96zł netto

ZUPA GRZYBOWA Z ŁAZANKAMI

Klarowna zupa grzybowa z łazankami. Minimalna ilość zamówienia – 5 porcji..Gramatura 1 porcji – 250 ml.

12zł

11.11zł netto

Dania obiadowe

FILET Z INDYKA W PŁATKACH MIGDAŁOWYCH

Soczysty i delikatny filet z indyka w delikatnej obsypce migdałowej. Minimalna ilość zamówionych porcji – 5. Gramatura jednej porcji 170g.

29zł

170g

26.85zł netto

STROGONOFF Z POLĘDWICY WIEPRZOWEJ

Strogonow – danie dla osób ze smakiem, lubiącym wykwintność. Tradycyjne danie przygotowywane przez nas z polędwicy wieprzowej, smażonej z cebulą i pieczarkami.Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Gramatura dania 250 g. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

29zł

26.85zł netto

POLĘDWICA WIEPRZOWA Z SEREM BRIE

Polędwiczki wieprzowe z serem brie w delikatnym sosie serowym. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Gramatura dania 160 g. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

29zł

26.85zł netto

ESKALOPKI Z POLĘDWICZKI WIEPRZOWEJ

Eskalopki z polędwiczki wieprzowej z serem feta i suszonymi pomidorami. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Gramatura dania 180 g. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

28zł

25.93zł netto

SAKIEWKI Z POLĘDWICY WIEPRZOWEJ

Sakiewki z polędwicy wieprzowej z grzybami z delikatnym sosem Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Gramatura dania 150 g. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

28zł

25.93zł netto

PLĘDWICZKA WIEPRZOWA Z GRILLA W SOSIE Z KOLOROWEGO PIEPRZU

Soczysta polediwczka wieprzowa przeplatana boczkiem podana z kremowym sosem z kolorowym pieprzem. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Gramatura dania 150 g. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

30zł

27.78zł netto

WARKOCZ MIĘSNY Z POREM

Spleciony w formie warkocza filet z kurczaka z filetem z indyka. Smaku dopełnia pora.Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Gramatura dania 150 g. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

29zł

26.85zł netto

GOLONKA GOTOWANA

Tradycyjna golonka gotowana. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Gramatura dania według wagi. Cena podana za 100 g gotowego produktu Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

9.00zł

100 g

8.33zł netto

FILET DROBIOWY Z SUSZONYMI POMIDORAMI

Panierowana roladka z kurczaka faszerowana suszonymi pomidorami i żółtym serem.Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Gramatura dania 140 g. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

24zł

22.22zł netto

DE VOLAY

Klasyczny de volay z mięsa drobiowego z masłem i natką pietruszki. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Gramatura dania 120 g. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

21zł

19.44zł netto

ŻEBERKA WIEPRZOWE W SOSIE

Żeberka wieprzowe w sosie.

22zł

20.37zł netto

ZRAZ WOŁOWY W SOSIE

Zraz wołowy w sosie.

32zł

29.63zł netto

ŁOSOŚ Z GRILLA

Grillowany dzwonek z łososia. Gramatura dania 180 g / porcja. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

26zł

24.07zł netto

ROLADKI Z SOLI W SOSIE ŚMIETANOWO – KREWETKOWYM

Roladki z soli z łososiem w sosie śmietanowo – krewetkowym. Gramatura dania 140 g. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

34zł

31.48zł netto

DORSZ Z KLAROWNYM SOSEM POROWYM

Dorsz z klarownym sosem porowym. Gramatura dania 200 g. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

29zł

26.85zł netto

SANDACZ W SOSIE KAPAROWO – SMIETANOWYM

Sandacz w sosie kaparowo – śmietanowym. Gramatura dania 120 g. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

44zł

26.85zł netto

DORSZ SMAŻONY W BOCZKU WĘDZONYM Z SOSEM WINNO – MAŚLANYM

Dorsz smażony w boczku wędzonym z sosem winno – maślanym Gramatura dania 180 g. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

37zł

34.26zł netto

PSTRĄG PIECZONY Z MASŁEM ZIOŁOWYM

Pstrąg pieczony z masłem ziołowym. Gramatura dania wg wagi. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

14zł

100 g

12.96zł netto

GOŁĄBKI Z ŁOSOSIEM

Gołąbki z łososiem. Farsz ze świżego łososia i ryżu w kapuście włoskiej. Waga porcji 150 g ( 2 sztuki). Minimalna ilość zamówienia: 5 porcji.

18zł

16.67zł netto

KARP SMAŻONY Z CEBULKĄ

Karp smażony z cebulką. Cena liczona za 1 kg ryby po obróbce cieplnej. Minimalna ilość zamówienia: 0,5 kg (17,5 zł)

50zł

46.30zł netto

ROLADA DROBIOWA ZE SZPINAKIEM

Wyśmienita rolada z kurczaka ze szpinakiem serwowana z sosem z sera pleśniowego. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Gramatura dania 120 g. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

22zł

20.37zł netto

ROLADA Z INDYKA

Rolada z indyka faszerowana mięsem wieprzowym, wątróbka oraz papryką. Doskonała jako danie główne na obiad, jak i zimna przekąska. Gramatura dania – 120 g / porcja. Minimalna ilość zamawianych porcji – 10. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

24zł

22.22zł netto

ROLADA Z POLEDWICZKĄ W KAPUŚCIE WŁOSKIEJ NA SOSIE POMIDOROWYM

Rolada z polędwiczką wieprzową w kapuście włoskiej z sosem pomidorowym. Gramatura dania 170 g porcja. Minimalna ilość zamawianych porcji – 4. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

29zł

26.85zł netto

SZYNKA WIEPRZOWA W SOSIE CHRZANOWYM

Krucha i soczysta pieczeń z szynki wieprzowej w sosie chrzanowym. Gramatura dania 180 g surowego produktu na porcję. Minimalna ilość zamawianych porcji – 10. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

19zł

17.59zł netto

PIECZEŃ Z KARKÓWKI

Pieczeń z karkówki marynowanej w warzywach ogrodowych. Gramatura dania 180 g surowego produktu na porcję. Minimalna ilość zamawianych porcji – 10. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

18zł

16.67zł netto

MAKARON FARFALLE W KREMOWYM SOSIE Z ŁOSOSIEM WĘDZONYM

Makaron farfalle w kremowym sosie z łososiem wędzonym. Gramatura całej porcji 300 g. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania. Danie dowożone w aluminiowej foremce. Istnieje możliwość przygotowania dania w naczyniu ze zdjęcia po uprzedniej opłacie kaucji za naczynie.

48zł

44.44zł netto

TARTA BROKUŁOWA Z ŁOSOSIEM I SEREM MOZARELLA

Tarta brokułowa z łososiem i serem mozarella. Gramatura dania 900 g. Idealna na obiad dla 2 osób. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

51zł

47.22zł netto

LAZANIA ZE SZPINAKIEM POD BESZAMELEM

Lazania ze szpinakiem pod beszamelem. Gramatura dania 800 g. Danie dowożone w aluminiowej foremce. Istnieje możliwość przygotowania dania w naczyniu ze zdjęcia po uprzednim opłaceniu kaucji za naczynie. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania

44zł

40.74zł netto

BAKŁAŻAN ZAPIEKANY Z POMIDOREM, MOZARELLĄ I PARMEZANEM

Bakłażan zapiekany z pomidorem, mozarellą i parmezanem. Wyśmienite danie wegetariańskie. Gramatura dania 400 g. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

36zł

33.33zł netto

PALUSZKI SEROWE W PANIERCE SEZAMOWEJ Z DIPAMI

Paluszki serowe w panierce sezamowej z dipami. Ciepła przekąska na udane przyjęcia. Gramatura dania 130 g. Minimalna ilość porcji do zamówienia – 5. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

18zł

16.67zł netto

PIEROGI ZE SZPINAKIEM

Pierogi ze szpinakiem z dodatkiem cebuli oraz sera feta. Waga 1 szt. ok. 40 g. Minimalna ilość zamówienia: 10 sztuk.

2zł

sztuka

1.85zł netto

PIEROGI Z KAPUSTĄ I GRZYBAMI

Pierogi z kapustą i grzybami. Waga 1 sztuki ok 45 g. Minimalna ilośc zamówienia: 10 sztuk

2zł

sztuka

1.85zł netto

PIEROGI RUSKIE

Pierogi ruskie (nadzienie ser biały z ziemniakami). Waga 1 sztuki ok. 45 g. Minimalna ilość zamówienia 10 sztuk.

2zł

sztuka

1.85zł netto

GOŁĄBKI Z ŁOSOSIEM

Gołąbki z łososiem. Farsz ze świżego łososia i ryżu w kapuście włoskiej. Waga porcji 150 g ( 2 sztuki). Minimalna ilość zamówienia: 5 porcji.

18zł

16.67zł netto

MAKIEŁKI

Makiełki z makaronu typu kokardki z masą makową, suszonymi morelami, rodzynkami, płatkami migdałowymi oraz miodem. Waga porcji 180 g. Minimalna ilosć zamówienia: 4 porcje

14zł

12.96zł netto

KAPUSTA Z GROCHEM

Kapusta z grochem. Waga porcji 200 g. Minimalna ilość zamówienia: 4 porcje.

12zł

11.11zł netto

KULEBIAK Z KAPUSTĄ I GRZYBAMI

Kulebiak z kapustą i grzybami . Farsz z kapusty kwaszonej, grzybów suszonych oraz cebuli zawinięty w cieście francuskim. Waga 1 sztuki 600 g. Minimalna ilosć zamówienia 1 sztuka.

19zł

17.59zł netto

KAPUSTA Z GRZYBAMI

Kapusta z grybami. Waga porcji 200 g. Minimalna ilość zamówienia: 4 porcje.

11.01zł

10.19zł netto

PIECZARKI FASZEROWANE

Pieczarka faszerowana. Pieczarka faszerowana cebulą, papryką, natka pietruszki oraz żółtym serem. Waga porcji 130 g (2 sztuki). Minimalna ilosć zamówienia: 2 porcje.

9zł

8.33zł netto

NUGETSY DROBIOWE

Kawałki fileta z kurczaka w delikatnej i chrupkiej panierce. Ulubiony przysmak dzieci. Gramatura dania 100 g. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania

12zł

11.11zł netto

DRAMSTYK W PANIERCE

Pałeczki drobiowe w kruchej i złocistej panierce. Gramatura dania 130 g. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania

12zł

11.11zł netto

FILET DROBIOWY PANIEROWANY

Filet drobiowy panierowany. Gramatura dania 120 g. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania

12zł

11.11zł netto

PALUSZKI RYBNE PANIEROWANE

Filet rybny w panierce .Gramatura dania 110 g. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania

12zł

11.11zł netto

PULPECIKI DROBIOWO – WIEPRZOWE Z SOSEM POMIDOROWYM

Pulpeciki drobiowo – wieprzowe z sosem pomidorowym. Gramatura dania 140 g / porcja (2 szt / porcję) . Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania

12zł

11.11zł netto

NALEŚNIKI Z ….

Naleśniki z …. dżemem, kremem czekoladowym, owocami a może z twarożkiem słodzonym miodem z rodzynkami? Wybór należy do ciebie. Gramatura dania 200 g (2 szt/ porcję) Minimalna ilość zamawianych porcji – 4. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania

12zł

11.11zł netto

Sałatki

SAŁATKA GRECKA

Sałatka grecka na bazie sałaty lodowej z pomidorem, ogórkiem, cebula czerwona i serem feta. Całość podana z sosem vinegrette.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 400 g.

32zł

półmisek

29.63zł netto

SAŁATKA Z KURCZAKIEM GOTOWANYM

Sałatka z kurczakiem gotowanym. W skład sałatki ponadto wchodzi ananas, kukurydza i sos majonezowy.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 600 g.

44zł

półmisek

40.74zł netto

SAŁATKA Z RUCOLĄ, SZYNKĄ PARMEŃSKĄ I GRUSZKĄ

Sałatka z rucola, szynka parmeńską i gruszką z delikatnie słodkim sosem.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 250 g.

62zł

półmisek

57.41zł netto

SAŁATKA MEKSYKAŃSKA

Sałatka meksykańska na bazie fasoli czerwonej i salami z delikatnym aromatem musztardy.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 400 g.

48zł

półmisek

44.44zł netto

SAŁATKA JARZYNOWA

Tradycyjna sałatka jarzynowa.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 600 g.

24zł

półmisek

22.22zł netto

SAŁATKA Z BROKUŁ Z POLĘDWICZKĄ I PRAŻONYMI MIGDAŁAMI

Sałatka z brokuł z polędwiczką wieprzową, pomidorem, jajkiem i prażonymi migdałami w delikatnym sosie majonezowym.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 600 g.

48zł

półmisek

44.44zł netto

SAŁATKA MAKARONOWA Z KABANOSEM

Sałatka makaronowa z kabanosem, ogórkiem konserwowym, świeżą papryką i suszonymi pomidorami.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 450 g.

42zł

półmisek

38.89zł netto

SAŁATKA Z SELEREM KONSERWOWYM I SZYNKA

Sałatka z selerem konserwowym, szynką, kukurydzą i porem.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 600 g.

41zł

półmisek

37.96zł netto

SAŁATKA Z POMIDORAMI I SEREM MOZARELLA

Sałatka z pomidorami, serem mozarella i świeżą bazylią
Szczegóły:
Waga całej porcji – 350 g.

34zł

półmisek

31.48zł netto

Zakąski

ROLADA SZPINAKOWA Z ŁOSOSIEM WĘDZONYM

Rolada ze szpinaku z łososiem wędzonym i białym kremowym serem.
Szczegóły:
Waga całej porcji 450 g.
Ilość plastrów ok. 15 – 18 szt.

64zł

półmisek

59.26zł netto

CROSTINI Z WĘDZONYM PSTRĄGIEM

Fileciki z pstrąga wędzonego podanego z cytrynowym twarożkiem na chrupiącej pszennej bagietce ze świeżym koperkiem.
Szczegóły:
Porcja – 12 szt

46zł

półmisek

42.59zł netto

MINI GRZANKI Z MUSEM MIĘSNYM I WARZYWAMI KONSERWOWYMI

Mini grzanki z musem mięsnym i warzywami konserwowymi.
Szczegóły:
Porcja – 12 szt

42zł

półmisek

38.89zł netto

WRAPY Z KURCZAKIEM I CZERWONĄ FASOLĄ

Tradycyjna tortilla pszenna z kurczakiem podana z sosem koktajlowym w formie malej przekąski.
Szczegóły:
Porcja – 12 szt

54zł

półmisek

50.00zł netto

JEZYKI KALIFORNIJSKIE

Suszona śliwka zawinięta w plaster boczku wędzonego, zapieczona z miodem i płatkami migdałów.
Szczegóły:
Porcja – 12 szt

38.01zł

półmisek

35.19zł netto

TYMBALIK DROBIOWY

Tymbalik drobiowy. Galaretka drobiowa to danie wzorowane na zimnych nóżkach. Przygotowanie jej w formie tymbalików nabiera bardziej eleganckiej formy. Główny składnik to mięso drobiowe z warzywami.
Szczegóły:
Porcja – 6 szt.

48zł

półmisek

44.44zł netto

MINI TORTILLA Z SZYNKA I WARZYWAMI

Tradycyjne pszenne placki tortilli z szynka i warzywami.
Szczegóły:
Porcja – 12 szt.

48zł

półmisek

44.44zł netto

PIRAMIDKI Z MOZARELLI I POMIDORKA KOKTAJLOWEGO

Koreczki z sera mozarelli z pomidorkami koktajlowymi i świeżą bazylią.
Szczegóły:
Waga całej porcji 300 g.
Porcja 10 szt.

32zł

półmisek

29.63zł netto

KORECZKI Z KABANOSEM I SALAMI

Koreczki z kabanosem, salami i warzywami konserwowymi.
Szczegóły:
Porcja – 12 szt.

31zł

półmisek

28.70zł netto

TARTINKI Z SEREM CAMEMBERT I POMIDORAMI NA CIEMNYM PIECZYWIE

Tartinki z serem camembert i pomidorami cherry.
Szczegóły:
Porcja – 10 szt.

36zł

półmisek

33.33zł netto

TARTINKI Z SERM PLESNIOWYM I SZYNKĄ PARMEŃSKĄ NA PIECZYWIE CIEMNYM

Wyśmienity ser plesniowy z szynką parmeńską i oliwką podany na świeżym pieczywie ciemnym
Szczegóły:
Porcja – 10 szt.

44zł

półmisek

40.74zł netto

RYBA PO GRECKU

Ryba po grecku, inaczej ryba w warzywach podana na zimno.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 500 g.

59zł

półmisek

54.63zł netto

RYBA W MARYNACIE PAPRYKOWO – POMIDOROWEJ

Ryba w marynacie paprykowo – pomidorowej.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 600 g.

57zł

półmisek

52.78zł netto

ŚLEDŹ Z WARZYWAMI

Śledź w warzywach konserwowych (ogórkiem, papryką) oraz cebulą.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 450 g.

32zł

półmisek

29.63zł netto

ŚLEDŹ Z PIECZARKĄ KONSERWOWĄ I KOPREM

Filety śledziowe a”la matias z pieczarką konserwową i świeżym koprem.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 350 g.

29zł

półmisek

26.85zł netto

ŚLIMACZKI ŚLEDZIOWE ZE ŚMIETANĄ

Ślimaczki śledziowe z matiasów ze śmietaną i jabłkiem.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 400 g.

32zł

półmisek

29.63zł netto

ŁOSOŚ WĘDZONY Z MUSEM CHRZANOWYM

Roladki z łososia wędzonego z musem chrzanowym.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 250 g.

59zł

półmisek

54.63zł netto

ŁOSOŚ NA GRZANCE Z CYTRYNĄ

Łosoś wędzony na grzance z cytryną, oliwką i świeżym koperkiem.
Szczegóły:
Waga całej porcji 300 g.
Ilość 10 szt.

58zł

półmisek

53.70zł netto

TYMBALIK ŁOSOSIOWY

Świeży filet z łososia z groszkiem konserwowym w galarecie, podany w formie tymbalika.
Szczegóły:
Waga całej porcji 300 g
Ilość 6 szt

61zł

półmisek

56.48zł netto

RYBA W GALARECIE

Filety z łososia norweskiego i pstrąga w esencjonalnej galarecie.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 450 g.

72zł

półmisek

66.67zł netto

PIERŚ Z SUSZONYMI POMIDORAMI

Ser feta i suszone pomidory tworzą idealną kompozycję jako nadzienie do piersi kurczaka.
Szczegóły
Waga całej porcji 350 g
Ilość plastrów ok.20 szt

38.01zł

półmisek

35.19zł netto

KARKÓWKA PIECZONA

Tradycyjna pieczeń z karkówki marynowanej w niepowtarzalnej mieszance warzyw ogrodowych oraz przypraw. Miękka i aromatyczna.
Szczegóły:
Waga całej porcji 350 g
Ilość plastrów ok. 12 – 15

42zł

półmisek

38.89zł netto

GALANTYNA Z KURCZAKA

Tradycyjna przekąska mięsna z kurczaka. Aromatyczna i soczysta – nadziewana włoszczyzną i dużą ilością świeżej natki.
Szczegóły:
Waga całej porcji 350 g
Ilość plastrów ok. 20

32zł

półmisek

29.63zł netto

KARKÓWKA PO WŁOSKU

Pieczeń z karkówki faszerowana mięsem drobiowym. Całość doprawiona natką i przyprawami. Porcja waży ok. 350 g (12 – 15 plasterków)

44zł

półmisek

40.74zł netto

POLĘDWICA WIEPRZOWA FASZEROWANA MIĘSEM DROBIOWYM

Polędwiczka wieprzowa faszerowana mięsem drobiowym z dodatkiem zielonej oliwki z papyką.
Szczegóły:
Waga całej porcji 440 g
Ilość plastrów ok. 15 – 17 szt

48zł

półmisek

44.44zł netto

FILET Z KURCZAKA Z SEREM CAMEMBERT I ORZECHAMI

Filet z kurczaka z serem camembert i orzechami laskowymi.
Szczegóły:
Waga całej porcji 350 g
Ilość plastrów ok. 18 szt

52zł

półmisek

48.15zł netto

POLĘDWICA WIEPRZOWA Z NADZIENIEM Z WIŚNI I BOCZKU WĘDZONEGO

Polędwiczka wieprzowa faszerowana wiśnią i boczkiem wędzonym.
Szczegóły:
Waga całej porcji 350 g
Ilość plastrów ok. 18 – 20

49zł

półmisek

45.37zł netto

SCHAB Z FANTAZYJNYM NADZIENIEM

Schab pieczony, nadziany fantazyjnym farszem w skład, którego wchodzi boczek, jako i por.
Szczegóły
Waga całej porcji 350 g
Ilość plastrów ok. 12 – 15 szt

39zł

półmisek

36.11zł netto

SCHAB Z PIKANTNYM FARSZEM

Schab z pikantnej marynaty, faszerowany papryką i pieczarką.
Szczegóły
Waga całej porcji 350 g
Ilość plastrów ok. 15 – 18 szt.

38.01zł

półmisek

35.19zł netto

SCHAB Z SUSZONĄ MORELĄ

Tradycyjny schab pieczony faszerowany morelą suszoną.
Szczegóły
Waga całej porcji 350 g.
Ilość plastrów ok. 16 – 18 szt

39zł

półmisek

36.11zł netto

SCHAB W PIEPRZU CYTRYNOWYM

Schab w pieprzu cytrynowym faszerowany serem żółtym.
Szczegóły
Waga całej porcji 350 g.
Ilość plastrów ok. 18 – 20 szt

38.01zł

półmisek

35.19zł netto

SCHAB Z MUSEM CHRZANOWYM

Schab z musem chrzanowym.
Szczegóły
Waga całej porcji 500 g.
Ilość plastrów 12 szt

42zł

półmisek

38.89zł netto

Dania wigilijne

ROLADA SZPINAKOWA Z ŁOSOSIEM WĘDZONYM

Rolada ze szpinaku z łososiem wędzonym i białym kremowym serem.
Szczegóły:
Waga całej porcji 450 g.
Ilość plastrów ok. 15 – 18 szt.

64zł

półmisek

59.26zł netto

RYBA PO GRECKU

Ryba po grecku, inaczej ryba w warzywach podana na zimno.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 500 g.

59zł

półmisek

54.63zł netto

RYBA W MARYNACIE PAPRYKOWO – POMIDOROWEJ

Ryba w marynacie paprykowo – pomidorowej.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 600 g.

57zł

półmisek

52.78zł netto

ŚLEDŹ Z WARZYWAMI

Śledź w warzywach konserwowych (ogórkiem, papryką) oraz cebulą.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 450 g.

32zł

półmisek

29.63zł netto

ŚLEDŹ Z PIECZARKĄ KONSERWOWĄ I KOPREM

Filety śledziowe a”la matias z pieczarką konserwową i świeżym koprem.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 350 g.

29zł

półmisek

26.85zł netto

ŚLIMACZKI ŚLEDZIOWE ZE ŚMIETANĄ

Ślimaczki śledziowe z matiasów ze śmietaną i jabłkiem.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 400 g.

32zł

półmisek

29.63zł netto

ŁOSOŚ WĘDZONY Z MUSEM CHRZANOWYM

Roladki z łososia wędzonego z musem chrzanowym.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 250 g.

59zł

półmisek

54.63zł netto

ŁOSOŚ NA GRZANCE Z CYTRYNĄ

Łosoś wędzony na grzance z cytryną, oliwką i świeżym koperkiem.
Szczegóły:
Waga całej porcji 300 g.
Ilość 10 szt.

58zł

półmisek

53.70zł netto

TYMBALIK ŁOSOSIOWY

Świeży filet z łososia z groszkiem konserwowym w galarecie, podany w formie tymbalika.
Szczegóły:
Waga całej porcji 300 g
Ilość 6 szt

61zł

półmisek

56.48zł netto

RYBA W GALARECIE

Filety z łososia norweskiego i pstrąga w esencjonalnej galarecie.
Szczegóły:
Waga całej porcji – 450 g.

72zł

półmisek

66.67zł netto

BARSZCZ CZERWONY Z PASZTECIKIEM

Barszcz czerwony z pasztecikiem z ciasta francuskiego. Minimalna ilość zamówienia – 5 porcji..Gramatura 1 porcji – 250 ml.

12zł

11.11zł netto

ŁOSOŚ Z GRILLA

Grillowany dzwonek z łososia. Gramatura dania 180 g / porcja. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

26zł

24.07zł netto

ROLADKI Z SOLI W SOSIE ŚMIETANOWO – KREWETKOWYM

Roladki z soli z łososiem w sosie śmietanowo – krewetkowym. Gramatura dania 140 g. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

34zł

31.48zł netto

DORSZ Z KLAROWNYM SOSEM POROWYM

Dorsz z klarownym sosem porowym. Gramatura dania 200 g. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

29zł

26.85zł netto

SANDACZ W SOSIE KAPAROWO – SMIETANOWYM

Sandacz w sosie kaparowo – śmietanowym. Gramatura dania 120 g. Minimalna ilość zamawianych porcji – 5. Sposób podania, dodatki oraz dekoracja półmisków na fotografiach jest elementem wystroju nie wchodzącym w cenę przedstawionego dania.

44zł

26.85zł netto

ZUPA GRZYBOWA Z ŁAZANKAMI

Klarowna zupa grzybowa z łazankami. Minimalna ilość zamówienia – 5 porcji..Gramatura 1 porcji – 250 ml.

12zł

11.11zł netto

PIEROGI ZE SZPINAKIEM

Pierogi ze szpinakiem z dodatkiem cebuli oraz sera feta. Waga 1 szt. ok. 40 g. Minimalna ilość zamówienia: 10 sztuk.

2zł

sztuka

1.85zł netto

PIEROGI Z KAPUSTĄ I GRZYBAMI

Pierogi z kapustą i grzybami. Waga 1 sztuki ok 45 g. Minimalna ilośc zamówienia: 10 sztuk

2zł

sztuka

1.85zł netto

PIEROGI RUSKIE

Pierogi ruskie (nadzienie ser biały z ziemniakami). Waga 1 sztuki ok. 45 g. Minimalna ilość zamówienia 10 sztuk.

2zł

sztuka

1.85zł netto

GOŁĄBKI Z ŁOSOSIEM

Gołąbki z łososiem. Farsz ze świżego łososia i ryżu w kapuście włoskiej. Waga porcji 150 g ( 2 sztuki). Minimalna ilość zamówienia: 5 porcji.

18zł

16.67zł netto

MAKIEŁKI

Makiełki z makaronu typu kokardki z masą makową, suszonymi morelami, rodzynkami, płatkami migdałowymi oraz miodem. Waga porcji 180 g. Minimalna ilosć zamówienia: 4 porcje

14zł

12.96zł netto

KAPUSTA Z GROCHEM

Kapusta z grochem. Waga porcji 200 g. Minimalna ilość zamówienia: 4 porcje.

12zł

11.11zł netto

KULEBIAK Z KAPUSTĄ I GRZYBAMI

Kulebiak z kapustą i grzybami . Farsz z kapusty kwaszonej, grzybów suszonych oraz cebuli zawinięty w cieście francuskim. Waga 1 sztuki 600 g. Minimalna ilosć zamówienia 1 sztuka.

19zł

17.59zł netto

KAPUSTA Z GRZYBAMI

Kapusta z grybami. Waga porcji 200 g. Minimalna ilość zamówienia: 4 porcje.

11.01zł

10.19zł netto

KARP SMAŻONY Z CEBULKĄ

Karp smażony z cebulką. Cena liczona za 1 kg ryby po obróbce cieplnej. Minimalna ilość zamówienia: 0,5 kg (17,5 zł)

50zł

46.30zł netto

Serdcznie zapraszamy!

Kontakt

Mikorzyn 1d
62-561 Ślesin