Leśna Przystań

Catering

Leśna Przystań jest obecna na rynku usług cateringowych od 2009 roku.

Posiadamy bogate doświadczenie w obsługiwaniu każdego rodzaju imprez i uroczystości, od małych kameralnych przyjęć domowych po różnorodne imprezy dla kilkuset osób. Zapewniamy nieograniczone mozliwości logistyczne i organizacyjne, profesjonalną obsługę na wysokim poziomie (transport, kelnerzy, dekoratorzzy, meble i zastawa stołowa). Naszym celem jest maksymalne zadowolenie klienta poprzez oferowanie potraw, które zarówno swym smakiem jak i wyglądem wzbudzą uznanie i zachwyt.

Leśna Przystań

Specjalizujemy się w organizacji cateringu dla:

Firm

(obsługa konferencji, bankietów okolicznościowych, przerw kawowych, eventów, pikników, grilli itp.)

Leśna Przystań oferuje obsługę drobnych cateringów na przerwy kawowe i lunche, organizację prestiżowych eventów z okazji np. otwarcia nowego obiektu, rocznicy, sukcesu firmy oraz przyjęc piknikowych połączonych z grillowaniem. 

0sób prywatnych

(uroczystości rodzinne)

W czasach nieustannego pospiechu i wiecznej pogoni za realizacją wszystkich planów, mamy coraz mniej czasu na przygotowanie potraw na domowe przyjęcia. Jesli chcesz oszczędzić czas zgłoś się do nas. Przygotujemy za Ciebie smacznie i wykwintnie dania.

Możemy również przygoować i kompleksowo obsłużyć przyjęcie w plenerze w ulubinym miejscu. Dysponujemy odpowiednim sprzętem (namioty, meble ogrodowe, zastawa stołowa) – gwarantujemy wysoką jakość oraz szybka i rzetelną obsługę. Zajmiemy się oprawą kulinarną każdej uroczystości, zaplanujemy starannie każdy drobiazg aby pozostawić jak najlepsze wrażenie na zaproszonych gościch.

Szkół, przedszkoli i żłobków

Posiadamy duże doświaczenie w żywieniu zbiorowym dzieci. Oferujemy dostawę smacznych zestawów żywieniowych. Dostarczamy posiłki zarówno w formie „porcjowanej” jak i w specjalnych termosach z wkładami do samodzielnego porcjowania jedzenia. Do transportu wykorzystujemy atestowane termosy oraz auto przystosowane do transportu żywności. Nad całością żywienia zbiorowego dzieci czuwa dyplomowany dietetyk, który gwarantuje w pełni zbilansowaną dietę.

Posiadamy niezbędne pozwolenie do świadczenia usług cateringowych wydane przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Koninie pod numerem M/309/11.

Szpitali i ośrodków opiekuńczych dla osób starszych

Jak złożyć zamówienie nie wychodząc z domu?

logo czarne

Kontakt

Mikorzyn 1d
62-561 Ślesin