O nas

Ośrodek szkoleniowo - wypocznkowy „Leśna Przystań” to miejsce niezwykłe. Oaza ciszy i spokoju, oddalona od zgiełku miast, położona w lesie nad Jeziorem Mikorzyńskim. Idealne miejsce na organizację uroczystości rodzinnych jak i imprez firmowych.

Urokliwie położona sala bankietowa istnieje od 2008 roku. Połączenie kompleksu leśnego z dostępem do jeziora to wymarzone miejsce na organizację różnego rodzaju imprez w plenerze oraz w sali. Obiekt pomieści 180 osób, jego ogromnym atutem jest brak filarów! W okresie letnim goście mogą korzystać z tarasu ze stolikami osłoniętymi parasolami. Nasz Ośrodek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy Leśna Przystań dysponuje 10 pokojami dwuosobowymi w dwóch budynkach.


Ośrodek Rekreacyjny Leśna Przystań jest własnością firmy ANTO sp. z o.o.. Spółka istnieje na rynku od 2008 roku, a jej podstawowym profilem działalności jest działalność gastronomiczna. W roku 2009 została oddana do użytku sala bankietowa w Mikorzynie, na bazie której powstał Ośrodek Rekreacyjny Leśna Przystań. Spółka specjalizuje się również w usługach cateringowych.